EURO CAR Vik, s.r.o.

EURO CAR Vik, s.r.o.

EURO CAR Vik - autorizovaný koncesionář OPEL.

Prosadit stavbu našeho dealerství v Lučanech nad Nisou v chráněné oblasti Jizerských hor nebylo vůbec snadné. Přesto na jaře roku 1996 vstoupilo toto nejvýše položené dealerství do velké rodiny koncesionářů OPEL a v létě roku 2001 také s pobočkou v Liberci.

S nejvyššími standardy firmy OPEL a na bázi rodinné firmy poskytuje komplexní motoristické služby pro svou stále se rozrůstající klientelu. V horsky laděném areálu u silnice 1. třídy č. 14 v Lučanech nad Nisou je připravený autosalon se širokou škálou nabízených modelů vozů OPEL. Prodejci pomohou nejen s výběrem nového vozu, ale i s odkupem starého. Poradí také nejvýhodnější možnosti financování nového vozu formou leasingu nebo úvěru, zařídí pojištění i vystavení SPZ.

Moderně vybavený servis a tým vyškolených pracovníků s bohatě zásobeným skladem náhradních dílů rychle a kvalitně zvládne i nejnáročnější opravy. Servis je autorizovaným pracovištěm pro přestavby vozů na LPG, součástí je i pneuservis. Počítačem řízená laserová rovnací stolice CAR-O-LINER a technologie lakování s barvami Spies Hecker zajistí kvalitní opravu vozu i po těžké havárii. Vlastní asistenční služba je kdykoli připravena na vyžádání vyrazit za zákazníkem v tísni. V případě nenadálé komplikace mohou zákazníci využít také alternativní přepravu ve formě např. náhradního vozu. Komplex služeb doplňuje čerpací stanice pohoných hmot s mycí linkou. V prostředí pěkného denního baru se může zákazník občerstvit a vybrat si z celé řady nabízených autodoplňků a příslušenství.

 

Kontaktní formulář

INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Zpracování vašich výše uvedených osobních údajů probíhá v souladu se směrnicí GDPR a dále v souladu s platnou právní úpravou zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Vaše uvedené osobní údaje, kterými jsou vaše jméno, příjmení, telefon, e-mail, popř. adresa budou výhradně použity ke kontaktu autorizovaného dealera Opel, společností EURO CAR Vik, s.r.o., za účelem poskytnutí služeb (čl. 6 Zákonnost zpracování, odst. 1, písmeno f), oprávněného zájmu, směrnice GDPR). Účelem zpracování těchto údajů může být: realizace testovací jízdy, vypracování nabídky na vozidlo či související služby, nebo upřesnění a potvrzení objednávky na servis vašeho vozidla. Podrobné informace o zpracování vámi poskytnutých osobních údajů.