EURO CAR Vik, s.r.o.

EURO CAR Vik, s.r.o.

EURO CAR Vik - autorizovaný koncesionář OPEL SE.

Prosadit stavbu našeho dealerství v Lučanech nad Nisou v chráněné oblasti Jizerských hor nebylo vůbec snadné. Přesto na jaře roku 1996 vstoupilo toto nejvýše položené dealerství do velké rodiny koncesionářů OPEL a v létě roku 2001 také s pobočkou v Liberci.

S nejvyššími standardy firmy OPEL a na bázi rodinné firmy poskytuje komplexní motoristické služby pro svou stále se rozrůstající klientelu. V horsky laděném areálu u silnice 1. třídy č. 14 v Lučanech nad Nisou je připravený autosalon se širokou škálou nabízených modelů vozů OPEL. Prodejci pomohou nejen s výběrem nového vozu, ale i s odkupem starého. Poradí také nejvýhodnější možnosti financování nového vozu formou leasingu nebo úvěru, zařídí pojištění i vystavení SPZ.

Moderně vybavený servis a tým vyškolených pracovníků s bohatě zásobeným skladem náhradních dílů rychle a kvalitně zvládne i nejnáročnější opravy. Diagnostika vozu se provádí na přístrojích firmy BOSCH. Servis je autorizovaným pracovištěm pro kontrolu emisí zážehových i vznětových motorů, součástí je i pneuservis. Počítačem řízená laserová rovnací stolice CAR-O-LINER a technologie lakování s barvami Spies Hecker zajistí kvalitní opravu vozu i po těžké havárii. Vlastní asistenční služba je kdykoli připravena na vyžádání vyrazit za zákazníkem v tísni. V případě nenadálé komplikace mohou zákazníci využít také alternativní přepravu ve formě např. náhradního vozu. Komplex služeb doplňuje čerpací stanice pohoných hmot s mycí linkou. V prostředí pěkného denního baru se může zákazník občerstvit a vybrat si z celé řady nabízených autodoplňků a příslušenství.

 

Kontaktní formulář
Preferovaná pobočka