Jak vozidlo financovat?

Jak vozidlo financovat?

   

Chcete si koupit nový vůz a nemůžete ho zaplatit najednou?
Schází Vám na něj finanční prostředky?
Chcete využít daňových a ostatních výhod leasingu?
 

Využijte našich finančních služeb, které vám pomohou se správnou volbou pro financování vašeho vozu určené jak pro soukromé osoby tak i pro podnikatelský sektor.
 

Námi poskytované finanční služby jsou snadno srozumitelné a mohou být přizpůsobeny přesně Vašim individuálním potřebám a požadavkům.
 

 

 

UniCredit Leasing – značkové financování bez hranic

Ať máte jakékoli plány nebo přání, rádi vám je pomůžeme zrealizovat. UniCredit Leasing vám může nabídnout víc než leasingová společnost poskytující služby pouze v oblasti motorových vozidel! Jsme největší česká univerzální leasingová společnost, která Vám může nabídnout řešení pro financování v mnoha oblastech. Od automobilů přes dopravní techniku, nemovitosti až po stroje a zařízení. Stačí, když máte nápad a víte, co chcete. Ostatní vyřídíme my. Rychle, jednoduše, bez velkých nákladů.

Značkové financování Opel Finance
V květnu 2009 se společnost UniCredit Leasing stala finančním partnerem společnosti General Motors Southest Europe, oficiálního dovozce osobních vozidel Opel pro Českou republiku. V rámci značkového financování Opel Finance spolupracuje UniCredit Leasing s autorizovanou dealerskou sítí Opel a poskytuje zvýhodněné podmínky financování pro zákazníky a prostředky na financování skladových zásob dealerů.

Co společně nabízíme
Cílem spolupráce UniCredit Leasing a General Motors Southest Europe je společně připravovat pro klienty zvýhodněné nabídky finančních produktů. Opel Finance tak vhodným způsobem doplňuje akční nabídky Opel a stará se o to, aby při koupi nového osobního vozu měl klient vždy k dispozici atraktivní kalkulaci finančního leasingu, operativního leasingu nebo spotřebitelského úvěru. Samozřejmostí je pak kompletní nabídka pojištění. 

OPEL Finance dále nabízí standardní financování formou leasingových a úvěrových produktů LeasAuto, FinAuto a CreditAuto.

 

Produkt Finanční leasing
 

 • Finanční pronájem, u kterého vlastnictví předmětu nájmu (vozidla) nepřechází automaticky na nájemce po jeho skončení.
 • Nájemce po skončení nájmu může uplatnit opci na odkup předmětu nájmu ve výši zůstatkové hodnoty (obvykle 1 000,-Kč bez DPH).
 • Pronajímatel (UCL) kupuje od dodavatele předmět nájmu na základě kupní smlouvy a dále jej pronajímá na základě leasingové smlouvy nájemci.
 • Předmět nájmu je ve vlastnictví pronajímatele, který jej odepisuje.
 • Daňově uznatelným nákladem pro nájemce jsou leasingové splátky.
 • Součástí produktu je havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla a možnost sjednání doplňkového pojištění.

 
 
Produkt FinAuto
 

 • Účelový úvěr poskytnutý klientovi na pořízení vozidla na základě uzavřené smlouvy o financování.
 • Poskytovatel úvěru (UCL) převádí finanční prostředky přímo na účet prodejce.
 • Jako vlastník je v technickém průkazu uveden poskytovatel úvěru.
 • Klient je na základě smlouvy o výpůjčce ekonomickým vlastníkem vozidla, které zahrne do svého majetku a odepisuje.
 • Daňově uznatelným nákladem pro klienta je výše úroků.
 • Vzhledem k vyšší míře zajištění je tento produkt pro klienta finančně výhodnější než Credit.
 • Součástí produktu je havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla a možnost sjednání doplňkového pojištění vč. pojištění schopnosti splácet.

 
 
Produkt CreditAuto
 

 • Účelový úvěr poskytnutý klientovi na pořízení vozidla na základě uzavřené úvěrové smlouvy.
 • Poskytovatel úvěru (UCL) převádí finanční prostředky přímo na účet prodejce.
 • Jako vlastník je v technickém průkazu uveden klient.
 • Vozidlo vlastní a odepisuje klient.
 • Daňově uznatelným nákladem pro klienta je výše úroků.
 • Součástí produktu je havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla a možnost sjednání doplňkového pojištění vč. pojištění schopnosti splácet

 

 

 

Financování, které se vám přizpůsobí

Společnost MONETA jako nástupce společnosti GE Money Auto zahájila své působení na českém trhu již v roce 1994, tehdy ještě jako IMP Leas. V roce 1997 se tato úspěšně rostoucí firma stala součástí skupiny GE Consumer Finance a 1. října 1999 došlo k přejmenování na GE Capital Leasing. Pod křídly skupiny GE si dokázala vybudovat pozici inovátora v rychlosti a dostupnosti produktů a také jedničky na trhu ve financování ojetých automobilů. 17. ledna 2005 byl GE Capital Leasing, v rámci rebrandingu celé skupiny, přejmenován na GE Money Auto .

Od samého počátku svého působení na českém trhu kladla společnost GE Money Auto v přístupu ke klientům důraz na jednoduchost, flexibilitu, rychlost a dostupnost. Díky těmto zásadám je dnes v ČR jednou z nejvyužívanějších společností ve svém oboru.

Portfolio nabízených produktů MONETA obsahuje kompletní nabídku leasingových a úvěrových služeb. Zákaznicky orientované produkty umožňují individuální přístup společnosti ke klientům a dosažení jejich maximální spokojenosti.